> Pranie-dywanow

PRANIE DYWANÓW

Oprócz świadczenia szerokiej gamy usług jako samochodowa myjnia ręczna, nasz zakład funkcjonuje również jako specjalistyczna pralnia. Posiadamy w naszych szeregach wykwalifikowany personel, specjalizujący się w wykonywaniu usług pralniczych. W naszej pracy korzystamy z nowoczesnego sprzętu, pozwalającego nam zapewnić najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług.

Zajmujemy się praniem dywanów oraz praniem wykładzin. Wykonujemy również usługi z zakresu prania tapicerki meblowej. Gwarantujemy niezawodność oraz krótki czas oczekiwania.                                                          

      Pranie dywanów „NA WSKROŚ” 


Trzepanie i odkurzanie

Początkowym etapem jest trzepanie dywanu, w tym celu dywan umieszczany jest na specjalnych kratkach runem do dołu i trzepany jest specjalna trzepaczka mechaniczną. Trzepaczka uderza w dywan cienkimi pasami 54tys. razy na minutę, co niezwykle skutecznie i w bardzo krótkim czasie usuwa wszystkie suche zabrudzenia znajdujące się na dywanie. Maszyna została tak zaprojektowana, by nie uszkodzić nawet najdelikatniejszych materiałów. Po wytrzepaniu następuje dokładne odkurzenie runa dywanu odkurzaczem kolumnowym z pozostałych zabrudzeń.

Pranie

Dywan jest całkowicie spryskany chemią rozpuszczającą brud oraz mechanicznie szorowany za pomocą specjalistycznej szorowarki walcowej lub tarczowej. Szorowarki są profesjonalnym sprzętem i zaprojektowanym tak, aby nie uszkodzić nawet delikatnego włosia dywanów. Na koniec dywan zostaje spłukany wodą pod ciśnieniem, aby usunąć brud oraz chemie z dywanu.

Wirowanie

Dywan umieszczany jest w specjalnej wirówce do dywanów, która wiruje dywan z prędkością 1450 obrotów na minutę. Dzięki temu z dywanów usuwane jest 95% wody, resztek chemii i brudów. Dywan zostaje delikatnie wilgotny

Suszenie

Dywan suszony jest na specjalnej suszarni w pozycji pionowej, gdzie w kilka godzin odparowuje pozostałe 5% wody. Gdy dywan jest suchy, zostaje zapakowany i oczekuje na dowóz lub odbiór Klienta.

 

Odbiór oraz dowóz dywanów do klienta

(odbieramy dywany z domu od klienta, jeśli jest taka potrzeba pomagamy zwinąć oraz wynieść dywany nawet z 4pietra bez windy lub jeśli trzeba przesunąć lub podnieść meble)

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii, ukazującej naszą dotychczasową pracę w zakresie mycia samochodów i nie tylko.

 

 

 

 

MOBILNA MYJNIA PAROWA

DOJAZD DO KLIENTA NA TERENIE : RYKI, DĘBLIN, PUŁAWY I OKOLICE
509501606

MYJNIA RECZNA & PRALNIA DYWANÓW

MOSZCZANKA 91
08-500 RYKI
509501606

MOBILNA MYJNIA PAROWA

(RYKI, DĘBLIN, PUŁAWY I OKOLICE)
509501606