> Myjnia-reczna-

MYJNIA RĘCZNA

Eco Fresh to profesjonalna firma, świadcząca usługi jako samochodowa myjnia ręczna. Posiadamy niezwykle szeroką ofertę, kierowaną m.in. do Klientów z Ryk, Puław oraz Dęblina. W naszej pracy stawiamy na fachową obsługę oraz rzetelne i bezzwłoczne wykonywanie wszystkich usług. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą pierwszorzędną. Oprócz przeprowadzania usług z zakresu kompleksowego mycia samochodów, proponujemy też ofertę profesjonalnej pralni dywanów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej myjni samochodowej:

 

AUTA 

Oferta mycia aut – Na zewnątrz

Eco Fresh legitymuje się niezwykle szeroką ofertą kompleksowego mycia samochodów. Wszystkie nasze usługi wykonywane są przez fachową kadrę, podchodzącą do Państwa pojazdów z najwyższą troską. W ramach usług mycia aut od zewnątrz, oferujemy pranie tapicerki samochodowej parą oraz tradycyjne mycie parą aktywną. Zajmujemy się też myciem silnika i konserwacją jego płatów. Konserwujemy i odśnieżamy opony i plastiki zewnętrzne. Zabezpieczamy wosk przed niekorzystnymi warunkami i wydobywamy jego głębie koloru poprzez nakładanie na niego warstw ochronnych. Przeprowadzamy również glinkowanie lakieru, polerowanie lakieru oraz polerowanie i zabezpieczenie lamp oraz reflektorów.Mycie aut - Wnętrze        

 

Prezentujemy naszą bogatą ofertę czyszczenia wnętrza samochodu. Gwarantujemy Państwu, że wszystkie usługi będą przeprowadzane z najwyższą starannością, przez profesjonalną i doświadczoną kadrę pracowników.

Proponujemy odkurzanie całego wnętrza samochodu wraz z bagażnikiem. Czyścimy też oraz konserwujemy kokpit i wszystkie dodatki z plastików i gumy. Zajmujemy się także ozonowaniem klimatyzacji samochodowej, w celu usunięcie pochodzących z niej nieprzyjemnych zapachów, bakterii i grzybów. Przeprowadzamy również fachowe pranie tapicerki samochodowej parą oraz oczyszczanie skór i tapicerki skórzanej.

 

 

Czyszczenie tapicerki samochodowej parą

Czyszczenie parą znacznie przewyższa tradycyjne metody czyszczenia pod względem jakości. Dzięki wysokiej temperaturze, para rozbija roztocza, bakterie i grzyby. Para o wilgotności 5% i temperaturze 120 stopni, wystrzeliwana pod ciśnieniem 6-8 bar, poradzi sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Gorąca para skutecznie usuwa brud, rozpuszcza tłuszcz, oleje i inne zabrudzenia oraz zabija mikroorganizmy.


Oferta pozostałych usług – Domy, Biura, Hotele itp. 

  • Oprócz niezwykle szerokiej oferty, skupiającej się na kompleksowym myciu samochodów oraz czyszczeniu ich wnętrz, proponujemy Państwu szereg usług niezwiązanych wyłącznie z dbaniem o czystość Państwa pojazdów. Posiadamy też ofertę dla domów, biur, hoteli itp. Wykonujemy m.in. fachowe pranie tapicerki meblowej. Zajmujemy się też ozonowaniem pomieszczeń oraz czyszczeniem kostki brukowej i kamienia. Równolegle z naszą myjnią samochodową, prowadzimy również specjalistyczną pralnię, wykonującą usługi z zakresu czyszczenia oraz prania dywanów i wykładziny ze wszelkich zanieczyszczeń.

    Zapraszamy do korzystania z naszych ofert!

MOBILNA MYJNIA PAROWA

DOJAZD DO KLIENTA NA TERENIE : RYKI, DĘBLIN, PUŁAWY I OKOLICE
509501606

MYJNIA RECZNA & PRALNIA DYWANÓW

MOSZCZANKA 91
08-500 RYKI
509501606

MOBILNA MYJNIA PAROWA

(RYKI, DĘBLIN, PUŁAWY I OKOLICE)
509501606